Zomerstop en startdata/trainingstijden seizoen 2021/2022


Het was een bijzonder seizoen met gelukkig toch nog mooie ‘echte’ wedstrijden aan het einde. Met de afronding van de Regio Cup komt er ook een einde aan het seizoen. Lekker even vakantie om volgend seizoen weer vol energie en enthousiasme te beginnen. Sommige teams zijn al gestopt, maar de komende week zijn de trainingen op vrijwillige basis naar eigen inzicht van de trainers. Er kan nog getraind worden tot en met zaterdag 3 juli. Daarna zijn de velden en materialen niet meer beschikbaar.

Het seizoen 2021/2022 start weer in augustus. De senioren, JO19-1 en JO17 starten al op maandag 9 augustus.

Dames 1, MO17, JO19-2 en heel JO15 starten weer op maandag 23 augustus.

De pupillen (t/m JO13) starten op maandag 30 augustus (na de schoolvakanties en Huttendorp).

De trainingstijden voor het nieuwe seizoen zijn als volgt: