VVH JO9-5 sluit competitie af in Oudewater


De zon wint aan kracht, het gras wordt groener en de temperatuur aangenamer. Maar helaas ondervinden de helden van JO9-5 een van de nadelen van kunstgras, de wedstrijden gaan bijna altijd door. Dus waar in de winter de talenten dik ingepakt op het veld stonden, mochten ze in en tegen Oudewater in zomers tenue afsluiten. En dat is toch wel vroeg in het voorjaar.

Het team was op oorlogssterkte en vol goede moed ging de reis richting de ‘Geelbuiken’. Aldaar was er eerst weer een overtuigende zangpartij nodig, aangezien Amel een toepasselijke lente mocht bijschrijven. Vooral Wim, vader van Sem, en trainer Marco genoten op de eerste rij van de gouden keeltjes. Vol goede moed werd daarna het kunstgrasveld opgezocht.

 

Amy mocht na een lange smeekbede onder de lat plaatsnemen en ze bleek in de eerste helft voldoende werk te krijgen. Onze talenten verkeerden in opperbeste stemming en waren druk met elkaar in gesprek gedurende de eerste helft. Het was aan de oplettendheid van Amy te danken dat er maar 4 tegentreffers werden geïncasseerd. Aanvallend vielen er slechts enkele speldenprikjes te noteren, zodat halverwege een 4-0 stand op het scorebord stond.

 

De tweede helft liet een heel ander beeld zien. De talenten waren er op gebrand om zich van hun beste kant te laten zien. Binnen de minuut deed de ploeg van zich spreken. Amel veroverde de bal en bediende Amy, die op haar beurt een heerlijke assist gaf op topscorer Tim, 4-1. Vele kansen zouden hierna volgen. Uit een vrije trap belandde de bal voor de voeten van Vanessa, die hard op de lat poeierde. Moos omspeelde 2 man, maar kan niet tot een schot komen. Tim raakte de paal, Sem kwam een teenlengte te kort en Amel liep zich vast. Verdedigend stond het bij JO9-5 solide. Kaine onderscheidde zich als keeper met meerdere reddingen, soms al op de middenlijn als hij een tegenstander zag doorbreken. Langzaam vloeiden de krachten bij de helden echter weg, mede door het uitblijven van doelpunten. Oudewater wist hier nog twee keer van te profiteren en de 6-1 eindstand op het bord te zetten.

 

De afsluitende penaltyserie leverde een mooie overwinning en afsluiting van het seizoen op.

 

De eindbalans

Nu het seizoen ten einde is, wordt ook de eindbalans opgemaakt ten aanzien van stand, spelers, doelpunten en assists:

 

Stand

Onze helden sluiten af met een mooie 10e plaats in een ware ‘poule des doods’. Het merendeel van de talenten heeft de leeftijd om pas aankomend seizoen voor het eerst te spelen in de categorie JO9. Maar hoewel nog niet alle talenten zich qua lengte met de tegenstanders konden meten, qua inzet en plezier doen ze mee om de bovenste plaatsen.

 

Spelers

 • Amel                    eindcijfer: 10 

 

  • Van schuchtere speler naar gedreven balafpakker, die zichzelf elke week weet te verbeteren.
 • Amy                      eindcijfer: 10 

 

  • Multitalent wat overal inzetbaar is, maar bovenal de koningin van de assist.
 • Kaine                    eindcijfer: 10 

 

  • Robuuste verdediger die geen duel uit de weg gaat. Heeft het afgelopen seizoen ontelbare aanvallen onschadelijk gemaakt.
 • Moos                   eindcijfer: 10 

 

  • De zwarte panter met bijpassende lange manen. Kan voetballen en keepen, en vooral voor het laatste wordt een grote toekomst voor hem voorspeld.
 • Sebastiaan         eindcijfer: 10 

 

  • Maakt zich zelden druk en staat altijd op zijn post. Hij heeft alles in zich om een echte ‘sweeper’ te worden.
 • Sem                      eindcijfer: 10 

 

  • Sem ‘Sneijder’ is klein van stuk, maar groots in daden. Manifesteert zich elke week meer en meer.
 • Thomas               eindcijfer: 10 

 

  • Legendarisch geworden met zijn rushes, met een recordaantal ‘views’ op youtube. Succes kan niet uitblijven.
 • Tim                        eindcijfer: 10 

 

  • Topscorer van het seizoen, maar ook niet te lui om te verdedigen in tegenstelling tot veel andere spitsen.
 • Vanessa              eindcijfer: 10 

 

 • Flamboyante dame met groot loopvermogen, met de potentie voor het ontwikkelen van een groot scorend vermogen.

Doelpunten:

 • Tim                        7
 • Nick                      4             (Nick is in de winterse transferperiode verkocht aan F3)
 • Kaine                    1
 • Moos                   1
 • Sebastiaan         1
 • Vanessa              1

Assists

 • Amy                      3
 • Vanessa              2
 • Amel                    2
 • Sem                      2
 • Thomas               2
 • Moos                   1
 • Kaine                    1
 • Tim                        1
 • Sebastiaan         1