VVH heeft eigen mascotte en zoekt een toffe naam! Help jij ons?


Een voetbalwedstrijd of -feest is niet compleet zonder mascotte. Maar….de mascotte is er inmiddels…..alleen heeft deze nog geen naam! Wil jij ons daarbij helpen? Verzin een gave, originele en lekker klinkende naam en maak kans op:

  1. Eeuwige roem bij VVH
  2. Een VVH trainingspak met je eigen naam
  3. Een meet-and-greet met onze mascotte en fotoshoot

Dus zit je volop inspiratie? En wil je dat de mascotte straks rondloopt met een door jou verzonnen naam? Mail dan snel, maar uiterlijk voor 8 mei a.s. jouw gekozen naam door via sponsorcommissie@vvhaastrecht.nl en wie weet ben jij de winnaar!

Enkele spelregels:

  • De jury beslist, er is geen correspondentie mogelijk
  • Je mag zo vaak meedoen als je wilt
  • Bij dubbele inzendingen zal de jury een keuze maken voor wat betreft de winnaar
  • De naam moet passen bij de mascotte: dit is een mannelijke variant, geen dier!

De sponsorcommissie wenst alle kinderen van VV Haastrecht veel inspiratie, originaliteit en succes toe!