VVH gaat samenwerking aan met Sport BSO Yellowbellies


Met ingang van 1 september 2019 start sportieve naschoolse opvang Yellowbellies in het clubgebouw van VVH. Yellowellies is een buitenschoolse opvang met vestigingen in Oudewater en Montfoort, gericht op sport en een gezonde leefstijl en met als uitgangspunt plezier. Elke dag worden er diverse sportactiviteiten aangeboden waar de kinderen aan kunnen deelnemen. De buitenruimte van VVH is hiervoor perfect. De kantine geldt als binnenspeelruimte. 

Yellowbellies staat voor plezier in bewegen, het liefst buiten. Kinderen doen niets liever dan spelen en bewegen en hier worden zij dan ook dagelijks volop in begeleid. Alle kinderen van de basisscholen in Haastrecht zijn welkom. Het maakt niet uit of uw kind sportief is of niet, met hun jarenlange ervaring weten zij ieder kind uit te dagen op zijn of haar niveau. 

Waarom Yellowbellies? 

 Elke dag een leuke beweegactiviteit 
 Enthousiast en fris team 
 Perfecte combinatie tussen sportieve en pedagogische leid(st)ers
 Prachtige locatie bij VVH met volop 
 buitenruimte 
 Lokaal betrokken 
 Flexibel 
 Een goede basis voor een gezonde leefstijl 
 Fijne open sfeer waar iedere 
 mening meetelt 

MEER INFORMATIE 

Vrijblijvende rondleiding, kosten berekenen, inschrijven? Dit regelt u eenvoudig via onze websitewww.yellowbellies.nl.