VVH 2 – V.V. Slikkerveer 2: 2  – 3 (1-2)


Einde aan zegereeks van het 2e

Afgelopen zondagochtend kwam aan de zegereeks van het 2e in deze competitie een einde, na een verdiende nederlaag tegen het laaggeplaatste Slikkerveer.

De jonge ploeg van trainer Mo Darrazi was in een aantal fases van het duel de grip even kwijt op de organisatie en maakte, in tegenstelling tot de voorafgaande wedstrijden, een aantal kleine en grotere fouten, waarvan de tegenstander goed wist te profiteren.

Slordig

In het begin van de wedstrijd leken de mannen van Mo alles onder controle te hebben en rolden er een aantal verdienstelijke aanvallen op het doel van Slikkerveer af. Daarbij onderscheidde de tijdelijk in het 2e teruggekeerde Ro (spelritme opdoen) zich als schaduwspits. Hij zorgde, met de nodige diepgang in zijn spel, regelmatig voor verwarring en gevaar in de vijandelijke defensie.

In de tegenstoten viel met name de spits van Slikkerveer op. Hij bleek zeer sterk, doeltreffend en efficiënt. Na een foute inschatting van Wouter kon hij na een klein kwartier alleen afsteven op doelman Rob de Wit (ook spelritme na lichte blessure) en hij maakte droog af met een schot in de rechterbovenhoek buiten bereik van Rob; 0 -1.

Een paar minuten later was het echter alweer gelijk, na een fraaie aanval die, na een pass van JO19-1 huurling Bjorn, keurig werd afgerond door Ro ; 1 -1.

Dat had eigenlijk voor wat rust, vooral verdedigend, moeten zorgen. Gek genoeg deed het dat niet. Nog voor de pauze namen de gasten nu afstand van VVH, na wederom een bijzonder fraaie treffer van de spits van dienst; 1 -2.

Alles of niets

Na de pauze werden Ro (afspraak met het 1e) en Romeo (afspraak met Ajax) gewisseld en kwamen Pastor Lopes (alias Jhona) en Kelvin den Boer (ja, de broer van Wout) binnen de lijnen.

De wedstrijd werd nog wat rommeliger en leek beslist na de 3e treffer van de gasten. Tot overmaat van ramp bleef het bij een zeer kort optreden van Jhona, na opnieuw een hamstringblessure! Hij werd vervangen door JO19-1 junior Twan Hoogendoorn (ja, de zoon van de voorzittert¦) die op een verdienstelijke invalbeurt terug zou kunnen kijken.

Met de moed der wanhoop zochten onze mannen vervolgens nogmaals de aanval en de defensie van Slikkerveer raakte zowaar een aantal malen aan het wankelen. Toen de opstomende linksback Marc de B. binnen de beruchte lijnen neergelegd werd, kende arbiter van Vliet een strafschop toe en kon B er voor zorgen dat de wedstrijd weer echt spannend zou worden. Zijn inzet werd echter door de doelman van Slikkerveer uit de hoek getikt. De aansluitende hoekschop leidde echter tot een nieuwe kans voor aanvoerder Dan, die uit de draai, in het strafschopgebied, de spanning weer helemaal terug bracht; 2-3.

Met het inbrengen van pinchhitter “Spruijt” probeerde Mo vervolgens ook nog het onmogelijke te bewerkstelligen en een paar minuten voor tijd verscheen Robin inderdaad alleen voor de keeper. Die was echter net op tijd uit zijn doel gekomen en kon ten koste van een blessure alsnog redding brengen. Niet lang daarna klonk het laatste fluitsignaal.

Een nederlaag, maar met eer. En er werd weer flink voor geknokt door het vreemdelingenlegioen waarin ook deze keer plaats ingeruimd moest worden voor 2 JO-19 junioren en 1 JO-17 junior. De ploeg bleef ook nu weer prima overeind, maar het was dit keer net niet genoeg helaas.

Opstelling VVH 2

De Wit; De Jong, Honkoop, W. den Boer (Spruijt), M. de Bruijn; M.Wolff, D. de Bruijn © , Van Leeuwen, Rietveld (K.den Boer); R. Schröder (Chiguichon Oroxon)(Hoogendoorn), Boere.

Don (Ad I.)L.