VVH 1 – HWD 1 6-0 (0-0)


Na de nederlaag van vorige was het aanhaken of aanbungelen voor Haastrecht. Gelijk vanaf begin nam Haastrecht het initiatief en domineerde het spel. Tot echt veel kansen leidde het niet. Kopballen Lars, 2 vrije trappen net buiten de 16 voor Niels, paar afstandschoten dat was het. Ook HWD kreeg mogelijkheden, maar verdedigt stond het als een blok.

Pas in de 2e helft begonnen het echt te ratelen. De thee was nog niet gezakt toen Lars alleen voor de keeper werdt gezet. Zijn niet geheel geslaagde tikkie breed, werd door na rust ingevallen Ezra vakkundig binnen geschoten.
Nadat Thymen vrij snel daarna de 2-0 maakte, storten Het Witte Huis (HWD) ineen. Haastrecht was heer en meester. Thymen maakte er uiteindelijk 4 en tussendoor maakte Stephan het halve dozijn vol.
Volgende week weer een belangrijke (uit)wedstrijd om de strijd om bij de eerste 6 te eindigen, nu bij ASW. De thuishaven van de trainers van 1e en 2e. Edwin en Mo.