Vet voor je club!


Heb jij thuis een frituurpan en wordt het frituurvet regelmatig vervangen? 

Dan kan je eenvoudig onze club steunen: door het apart inzamelen van gebruikt frituurvet!

Frituurvet: Geld voor je club
Lever je gebruikte frituurvet in bij de daarvoor bestemde gele containers achter ons clubhuis. Iedere volle container levert ons geld op! Hiervan kunnen we jaarlijks allerlei activiteiten organiseren. Daarnaast draag je ook nog eens bij aan een beter milieu.

Goed voor het milieu. Goed voor onze club.

Gebruikt frituurvet kan op een duurzame manier gerecycled worden tot biodiesel. Dit is een concrete oplossing voor CO2 vermindering en bovendien levert dit onze club ook nog eens geld op. Giet het afgekoelde frituurvet in de originele verpakking of in een andere af te sluiten plastic fles terug. Doe deze verpakking in de daarvoor bestemde gele container. De opbrengsten worden vervolgens op het rekeningnummer van de vereniging gestort. 

Wat kan je inleveren?

  • Vloeibaar/ vast frituurvet
  • Frituurolie
  • Overige plantaardige oliën


Met vriendelijke groet,

VV Haastrecht