Valencia voetbalkamp 2022


Het Valencia voetbalkamp zit er helaas weer op.
Drie schitterende dagen, waar het weer fantastisch aan mee werkte.
We hadden een fijne groep kinderen die er een mooi evenement van maakten.
De Coop uit Haastrecht zorgde weer als vanouds voor de lunch en lekkere koeken na afloop. Topfruit.nl heeft zoals elk jaar weer het allerbeste fruit beschikbaar gesteld. En voor de lekkerste snacks in de regio hebben we cafetaria snackbar Hapsikee uit Gouderak 2 dagen kunnen strikken. Maar dan moet het allemaal nog wel klaargemaakt en klaargezet worden.
Op de foto zien we de trainers, Twan, Jorrick en Luis.
De vrijwilligers die er 3 dagen waren, Kelvin, Armand, Jessica en onze steun en toeverlaat Marjolein en ondergetekende. Alleen ook wij konden dit niet alleen, zonder de enthousiaste hulp van Diana, Corine, Sandra, Monique, Linda en David. Super bedankt allemaal voor jullie inzet. Ik ben super trots dat het kamp voor de zesde keer georganiseerd is kunnen worden mede dankzij jullie enthousiaste vrijwilligers. Hopelijk tot volgend jaar voor het 7de Valencia voetbalkamp.
Voor de foto’s van het Valencia voetbalkamp klik op onderstaande link:
Fotoalbum Valencia voetbalkamp 2022

Fijne vakantie voor nu. Ruud.