Valencia Voetbalkamp


Nog één weekje wachten en dan vind op VV Haastrecht voor het tweede jaar op rij het Valencia Voetbalkamp plaats.Net als afgelopen jaar is het kamp ook dit jaar weer volledig uitverkocht met kinderen van voetbalclubs uit de regio maar ook zelfs een inschrijving uit Duitsland, dit belooft dus weer een groot succes te worden.De inschrijvingen voor het Valencia Voetbalkamp op VV Haastrecht verliepen dit jaar zo snel dat VV Haastrecht met trots mag melden dat dit kamp op plek 3 staat van snelst uitverkochte Valencia voetbalkampen van heel Nederland!Valencia Voetbalkamp VV Haastrecht wordt mede mogelijk gemaakt door supermarkt Coop uit Haastrecht en groothandel in groente en fruit Harva International uit Waddinxveen. Hiervoor hartelijk bedankt namens VV Haastrecht.We kijken uit naar ieder zijn komst en tot de 19e Met sportieve groet,VV Haastrecht