Uw zoon of dochter Pupil van de week ?


Beste Ouders

Ook dit seizoen hebben wij bij ons 1e elftal de pupil van de week.                                                                                                   Een hele leuke en mooie ervaring voor uw zoon /dochter om dit een keer mee te maken.

Wat houd dit precies  in :

Elke speler van af de j0 -8 tot de jo 13 mag zich opgeven
Uw zoon / dochter wordt bij elke thuis wedstrijd van ons 1e elftal opgewacht door de trainer/leider van het 1e.
Hij/zij mag daarna mee naar de kleedkamer om het tactische praatje van de trainer aan te horen hoe ze deze middag hopelijk  zullen gaan winnen.
Daarna mag hij/zij mee warm lopen en een balletje schieten met de wissel spelers .
Vlak voor de wedstrijd mag hij /zij dan bij de tegenstander proberen te scoren waarna hij/zij de hele wedstrijd in de dug-out bij de wissel spelers mag zitten                                                                               (als hij/zij dit 2x 45 min niet kan vol houden is dat ook geen probleem)
Na de wedstrijd nog ff op de foto met het 1e en hij/zij krijgt dan nog een mooie oorkonde een zak snoep en natuurlijk een mooie bal met alle handtekeningen  van het 1e elftal .
Daarna is het grote feest afgelopen en wordt hij/zij bij de ouders in de clubgebouw terug gebracht.

Het is voor een kind een hele grote belevenis om dit te mogen meemaken.

Hoe komt uw kind in aanmerking voor pupil van de week ??

U kan uw kind opgeven door een mailtje te sturen naar:

petervanharmelen@vvhaastrecht.nl

Er kunnen dit seizoen 13 kinderen in aanmerking komen om pupil  van de week te worden.                                  Vervolgens neem ik met uw contact op over een datum.

 

Met vriendelijke sportgroeten                                                                                                                                                     Peter van Harmelen                                                                                                                                                                            TC V V Haastrecht