Uitnodiging jeugd activiteit 11 Juni ivm 100 jarig bestaan


Aan alle jeugdleden en ouders van jeugdleden :
Beste sportvrienden,
Het is jullie vast niet ontgaan dat de mooiste voetbalclub van Nederland VVH 100 jaar bestaat.
Dit moet uiteraard gevierd worden en dat doen we graag samen met jullie!!
Maak je op voor een leuke sportieve dag op de club en kom gezellig met je team genoten en een super leuke dag van maken op Zaterdag 11 juni 2022 op Sportpark Wilgenoord.
Aangezien wij hopen dat er zoveel mogelijk van jullie aanwezig zijn willen wij graag de groepen verdelen zodat het voor iedereen leuk en gezellig is.
Kijk dus goed naar onderstaande tijden wanneer het voor jou leeftijd begint en eindigt:
11.00 tot 13.40 Mini’s + J08 + J09
13.00 tot 15.30, JO10 + JO11 + JO12
13.00 tot 15.30, JO13 + JO15
15.00 tot 19.00 JO17 + JO19 + MO17.

Nou geweldig zeg dit maar nu weet ik hoe laat ik aanwezig moet zijn maar wat gaan we doen dan?
Dat blijft nog even een verrassing voor jullie.
Wel kunnen we een aantal hints geven. Zo is het voor de allerkleinsten onder ons van belang dat jullie goede schoenen aan hebben die makkelijk aan en uit zijn te trekken want de schoenen moeten af en toe uit.
Zorg ook dat je in sportieve kleding komt want het wordt rennen, springen, vliegen, duiken, vallen, opstaan en weer doorgaan. Voor de jeugd JO13 + JO15 + JO17 + JO19 + M017 geldt:  zorg dat je voetbalkleding (inclusief voetbalschoenen) bij je hebt en dat je trukendoos in je tas zit. Voor deze groep nog de hint, de coach en recordinternational van het Nederlandse zaalvoetbalteam zullen aanwezig zijn.
Ja maar als ik dan klaar ben of als het heel warm is dan krijg ik honger en dorst hoe zit dat dan? Nou de vereniging zorgt voor water en limonade. Verder is de kantine gewoon open voor als je frisdrank of iets anders wilt kopen.
Na de activiteit zorgt de club voor eten. Voor de JO17 + JO19 + M017 is er na afloop een BBQ geregeld en is er muziek.
Voor de mini’s tot de JO15 blijft dat nog even een verassing.
Echt waar?? Dit allemaal voor ons nou dan moet ik vast veel betalen om mee te mogen doen.
Nee natuurlijk niet de club is jarig dus mee doen is helemaal gratis. Wij willen graag weten wie er allemaal komen in verband met teamindeling en inkopen. Wij verzoeken iedereen zich voor dinsdag 7 juni aanstaande aan te melden via je leider of het volgende e-mail adres: jubileumcommissie@vvhaastrecht.nl.
Wij hebben er heel veel zin in, wij hopen jullie ook!

De feestcommissie.