TROTS OP ONZE SPONSORS!


Dat zijn we zeker. En dat verdient een blijk van waardering! VV Haastrecht bestaat 100 jaar en daar dragen onze sponsors een belangrijk steentje aan bij. Het bestuur zorgde voor de retro ballen en de sponsorcommissie ging op pad in de zomermaanden om de ballen rond te brengen. Dat leidde tot leuke ontmoetingen en interessante gesprekken, want dankzij de trouwe sponsoring blijft de bal rollen bij VVH! Met onderstaande sponsors die de bal in ontvangst nemen sluit de sponsorcommissie deze ludieke actie af.

Restaurant de IJsselborgh Haastrecht  / MJC Onderhoudsbedrijf Gouda / Van Dommelen Bloemen & Planten Haastrecht / WLT liquid&gas loading Technology Bergambacht / Ard Flex Finance Kaatsheuvel / Burghouwt Schoonhoven / Timmer- en Onderhoudsbedrijf De Graaf Haastrecht