Sponsors Valencia Voetbalkamp 2020


Nog een kleine anderhalve maand en dan strijkt het Valencia Voetbalkamp voor het vierde opeenvolgende jaar neer op sportpark Wilgenoord bij VV Haastrecht.

Drie dagen lang zullen de kinderen weer genieten van de trainingsmethodiek van de jeugdopleiding van Valencia C.F. De organisatie verloopt volgens plan en dus zijn alle vrijwilligers er weer helemaal klaar voor. Een voetbalkamp kan echter niet zonder zijn trouwe sponsoren. Daarom zijn we verheugd te mogen mededelen dat wederom ook dit jaar supermarkt Coop uit Haastrecht en Topbloemen het Valencia Voetbalkamp sponsoren. Samen zullen zij ervoor zorgen dat de kinderen kunnen genieten van een goede en gezonde lunch en dat de kinderen kunnen genieten van een tussendoortje en vers fruit.

Via deze weg willen wij Coop Haastrecht en Topbloemen bedanken voor hun belangrijke bijdrage aan dit mooie evenement. Zonder jullie hulp is dit mooie evenement niet mogelijk!

Met sportieve groeten,

Organisatie Valencia Voetbalkamp VV Haastrecht,

Lejan, Ruud, Armand, Marjolein, Daniëlle en Jasper