Sint op de voetbal


Afgelopen Woensdag middag was het zover, voor de mini’s, JO8 en JO9 was er een Pieten-pepernoten toernooi georganiseerd door de dames van de Sint-Commissie. De training werd vervangen door een toernooi en werden begeleid door de trainers. Maar wie kwamen er mee trainen deze middag?? De sport pieten!! Zij sloten zich iedere keer aan bij een ander team, zodat alle kinderen een keer met 1 van de pieten kon voetballen. Na het toernooi kregen de kinderen een patatje en een snack, want ja van deze inspanning krijg je wel hele erg trek. Maar waar de kinderen natuurlijk vol spanning op zaten te wachten was de Sint, zou hij ook nog komen?? En ja hoor, daar was hij dan, Sinterklaas! Per team mochten de kinderen bij de Sint komen en werden ze persoonlijk even toe gesproken over grappige dingen, heel veel complimenten, maar ook de trucjes die de kinderen al heel goed konden. Daarna kregen ze hun kado, een air voetbal! Wat heeft de sint genoten van alle kinderen en wat was het jammer dat hij weer moest gaan. Maar wij zijn heel blij dat hij even tijd had om even langs te komen en hopen dat hij ons volgend jaar weer zal bezoeken.

Wij bedanken de Sint-commissie voor de organisatie de trainers voor de begeleiding en de vrijwilligers voor de hulp en wensen iedereen alvast een fijne pakjesavond toe.