SELECTIETRAINING VOOR LAURA EN VANESSA BIJ KNVB !!!


Eind januari kregen wij bericht van de KNVB. Laura Langeveld en Vanessa Schouten zijn aangemeld voor een selectie training. Meiden onder de 11 jaar, op 28 februari om 17.30 in Reeuwijk. Spannend en super gaaf! Want alleen 100 meiden in heel Zuid Holland mochten hier aan deel nemen. En alleen 40 gaan door naar de tweede ronde. En ja, voor je het weet is het zo ver…. Laura en Vanessa moesten eerst in een volle kantine bij de coaches melden. Beiden hadden last van gezonde spanning. Laura zat in groep 1 en Vanessa in groep 2. Dit vonden zij minder leuk. Maar voordat zij uit elkaar gingen, gaven zij elkaar een peptalk. En dan, voetballen! Precies op dat moment begon het flink te regenen. Zware windstoten en een lage temperatuur. Maar beide dames gingen door met de training. Zij moesten bij verschillende coaches hun talent laten zien. Na de wedstrijd kwamen zij elkaar weer tegen in de kleedkamer. Bij de vraag, hoe ging het, zeiden ze allebei: “Wat heb ik het koud! Ik voel mijn vingers niet meer!”. En dit allemaal met een brede lach. Kanjers! #alleenvoorstoeremeidenbestemdAls beloning gingen wij samen met onze kanjers naar de McDonald’s. Want laten wij eerlijk zijn, dit hebben zij echt verdiend. Of zij door zijn naar de tweede selectie ronde, krijgen wij later te horen. Maar voor nu, mogen Vanessa en Laura ontzettend trots zijn op hun geweldige prestatie!