Rost Schildersbedrijf Haastrecht tekent bij voor 4 jaar!


John Rost heeft voor de komende 4 jaar zijn kledingcontract gecontinueerd bij VV Haastrecht. Rost sponsort alle winter- en zomerjacks voor de trainers en leiders, zodat iedereen goed herkenbaar is en er netjes bijloopt. De nieuwe jassen zijn afgelopen zaterdag uitgedeeld.

Met ruim 90 jaar ervaring in advies en uitvoering m.b.t. schilderwerk, werken de medewerkers van John Rost dagelijks met veel plezier aan mooie projecten. En dat is te zien! Rost levert duurzaam schilderwerk en wandafwerking. Bent u op zoek naar een schildersbedrijf dat met u meedenkt, adviseert en vervolgens mooi werk aflevert? Neem dan eens een kijkje op www.rost-schildersbedrijf.nl.

John: hartelijk dank voor de sponsoring! Met de naamsbekendheid komt het wel goed nu het logo zo mooi gedrukt staat op alle jassen!

Bestuur & sponsorcommissie VVH