“pupil van de week” nu ook bij Dames 1!


We zien steeds meer meiden die zich bij onze club  aanmelden, hier zijn wij dan ook heel erg trots op. Al een lange tijd hebben wij de “pupil van de week” die een zaterdagmiddag bij de wedstrijd thuis mee mag lopen en kijken bij de Heren 1, wat echt een toffe ervaring is (hier kun je je nog steeds voor aanmelden leeftijd t/m JO12). Maar nu er zoveel meiden het voetballen aan het ontdekken zijn lijkt het ons super leuk om de “pupil van de week” ook bij de Dames 1 te gaan doen.

Hierbij roepen we dus meiden op t/m de JO12 die het leuk zouden vinden om een middag tijdens een thuiswedstrijd met de Dames 1 mee te lopen??

Het is een super leuke ervaring en een mooie herinnering voor later.

Denk jij nu, JA dit wil ik meemaken, meld je dan nu aan bij: marjoleintukker@vvhaastrecht.nl