PORTOFINO PIZZERIA & GRILLROOM TEKENT VOOR 4 JAAR BIJ ALS KLEDINGSPONSOR JO17-1!


Afgelopen zaterdag was het moment daar: de presentatie van de nieuwe sponsorkleding van Portofino voor het team JO17-1! Het gehele elftal is in het nieuw gestoken. Niet alleen opvallende shirts met daarop het logo van Portofino maar ook voetbalbroeken en sokken. De contracten zijn weer getekend: Portofino is wederom voor 4 jaar de kledingsponsor van de JO17-1!

De eigenaar van Portofino, Murat Akpinar, draagt de jongens van de JO17-1 een warm hart toe. Een aantal jongens uit het team zijn ook werkzaam bij Portofino. Na de fotosessie, zowel op het voetbalveld als op locatie bij Portofino, mocht het elftal aan tafel in het restaurant en werden er pizza’s geserveerd.

Murat, namens VVH en de sponsorcommissie: hartelijk dank voor je sponsoring en het vertrouwen!

Portofino Haastrecht, Kleine Haven 2, Haastrecht. Tel: 0182-509444
BESTEL PIZZA’S EN MENU’S ONLINE OP WWW.PORTOFINO-ONLINE.NL