PORTOFINO PIZZERIA & GRILLROOM NIEUWE KLEDINGSPONSOR JO19-1!


Vorige week zaterdag was de presentatie van de nieuwe sponsorkleding van Portofino voor het team JO19-1! Het gehele elftal is in het nieuw gestoken: opvallende shirts met daarop het logo van Portofino en voetbalbroeken. De contracten zijn getekend: Portofino is voor 4 jaar de nieuwe kledingsponsor van de JO19-1!

De eigenaar van Portofino, Murat Akpinar, probeert zo betrokken mogelijk te zijn bij de lokale bevolking van Haastrecht. Het sponsoren van de JO19-1 is daar een goed voorbeeld van. Daarnaast is Murat ook kledingsponsor van de JO17-1. De jongens van VVH komen geregeld bij Portofino in de zaak om een hapje te eten, of ze zijn er werkzaam. Daar mag best iets tegenover staan in de vorm van sponsoring van hun voetbalteam is zijn mening.

Murat, namens VVH en de sponsorcommissie: hartelijk dank voor je sponsoring en het vertrouwen!

Portofino Haastrecht, Kleine Haven 2, Haastrecht. Tel: 0182-509444

BESTEL PIZZA’S EN MENU’S ONLINE OP WWW.PORTOFINO-ONLINE.NL