Oud VVH-lid Rinus Versteeg overleden


Op 19 december j.l. is oud VVH-lid Rinus Versteeg op 75-jarige leeftijd van ons heengegaan.

Vooral voor de ouderen onder ons was hij een bekend en markant figuur.
Rinus was in zijn periode een van de meest talentvolle spelers van vvHaastrecht en speelde al op jonge leeftijd in VVH1, wat hij vele jaren achtereen heeft weten vol te houden. Na een tussentijdse overstap naar Unio in Oudewater is hij weer op het oude VVH-nest teruggekeerd, waarna hij tot op latere leeftijd in een lager elftal heeft gespeeld. Hij is ook een tweetal seizoenen actief geweest als hoofdtrainer van de selectie van de VVH. Dit was slechts van korte duur en helemaal geen functie voor hem zoals hij destijds verklaarde. Hij was een vaste supporter bij de wedstrijden van VVH1.
Na zijn actieve loopbaan heeft hij zich toegelegd op het wielrennen.
Een markant figuur van de VVH is heengegaan .

Rust zacht Rinus. Wij zullen je gaan missen.