OPHALEN VVH SEIZOENKAARTEN 2020/2021


De afgelopen maanden kon de VVH Seizoenkaart voor het jubileumjaar 2020/2021 worden besteld. Hier is massaal gebruik van gemaakt en inmiddels zijn de seizoenkaarten binnen.Op zaterdag 19 september as., direct na de wedstrijd van ons eerste elftal tegen GSV, kunnen de seizoenkaarten worden opgehaald in de kantine. 
Aan de voorverkoop van de seizoenkaarten was ook een loterij gekoppeld. Iedereen die één of meerdere kaarten heeft besteld, doet automatisch mee aan de loterij. In de rust Haastrecht – GSV worden de prijswinnaars bekend gemaakt.
De prijzen:– 2 VIP kaarten voor een wedstrijd van Sparta, beschikbaar gesteld door VLS Zwijndrecht– 5 wielershirts, beschikbaar gesteld door VLS Zwijndrecht

Voor wie dan niet in de gelegenheid is om zijn of haar bestelde seizoenkaarten op te halen, zijn er nog 4 ‘ophaalmomenten’ in de kantine van VVH:
Maandag 21 september 19.30 – 20.30 uurDonderdag 24 september 19.30 – 20.30 uurDinsdag 29 september 19.30 – 20.30 uurZaterdag 3 oktober rondom de wedstrijd Haastrecht 1 – Stolwijk 1
Voor wie de voorverkoop gemist heeft: de seizoenkaart is nog steeds te bestellen. Hiervoor kan een bericht via Whatsapp worden gestuurd naar Niels Verhoog, sponsorcommissie VVH: 06-30018868. Vermeld daarbij het aantal kaarten, je naam en je adres. Je ontvangt vervolgens, ook via Whatsapp, een betaalverzoek.