Opening voetbalveld VV Haastrecht


Zaterdag a.s. 19 september is het zover…Het nieuwe voetbal grasveld zal officieel geopend en in gebruik worden genomen. Tijd voor een klein feestje!

De gemeente Krimpenerwaard heeft in samenwerking met B.A.S Begeleiding en Advies Sportterreinen en De Peinder Grond, weg-en waterbouw, voor de Voetbal Vereniging Haastrecht een ontzettend mooi nieuw voetbalveld gerealiseerd. Daar zijn wij natuurlijk erg blij mee. Tevens zijn we trots op onze vrijwilligers die vele uren werk verzet hebben om dit resultaat te bereiken.

Het veld zal om 10.00 uur door de JO14-2 bij aanvang van de wedstrijd officieel worden geopend.

Hierbij nodigen we iedereen uit om de opening bij te wonen en/of het mooie nieuwe veld te bewonderen.

Let op: alle coronamaatregelen blijven van kracht!

Bestuur VV Haastrecht