Open Dag v.v. Haastrecht


Op zondag 28 augustus trappen we het seizoen af met een Open Dag voor de jeugd tot en met JO15/MO15. Deze is voor leden en voor jongens en meiden die misschien op voetbal willen! Aanmelden kan bij de leider (leden) of door een e-mail te sturen aan tc@vvhaastrecht.nl (niet-leden).

Er is een mooi voetbalprogramma gemaakt in samenwerking met een voetbalschool die vanaf september ook extra training gaat aanbieden op zondag (vrijwillig en tegen betaling, nadere informatie is zondag 28-8 te krijgen):
  • 10.00-11.00 uur mini’s;
  • 10.00-12.00 uur JO8 tot en met JO12;
  • 12.30-14.30 uur JO13 tot en met JO15/MO15.
Terwijl de spelers op het veld aan de slag zijn worden de leiders door de coördinatoren worden meegenomen in de afspraken voor het nieuwe seizoen. Uiteraard kunnen op deze dag ook ouders de coördinatoren hun vragen voorleggen.

De kantine is geopend voor een kop koffie en wat lekkers.