Onthulling LED verlichting, voetballen in het donker!


Zet hem alvast in je agenda Vrijdagavond 17 Februari 2023 van 18:30 uur tot +/- 22:00 uur (dit is afhankelijk van de hoeveelheid aanmeldingen) zullen wij de nieuwe LED verlichting op een feestelijke manier onthullen!

Wij zullen deze avond een Led voetbal toernooi organiseren. Het veld zal omringd zijn door led strips en de spelers krijgen een verlicht hesje aan. Hoe dit eruit zal komen te zien, kunt u zelf komen bekijken op deze speciale avond, de kantine zal deze avond ook open zijn voor de nodige versnaperingen.

Maar wat is een toernooi zonder spelers? Dus denk jij nou “dit lijkt mij echt super leuk om te doen” en speel jij in de JO10 t/m JO19 meld je dan nu aan bij jouw leider.
Het aantal plekken is beperkt, wees er snel bij want VOL = VOL!
Doe dit voor Vrijdag 10 Februari a.s. zodat wij ook nog wat tijd hebben om de teams te maken.
Om alvast in de stemming te komen klik op onderstaande link:
https://www.youtube.com/watch?v=Z8fejVrQBqA
Wij hopen jullie dan allemaal te zien.