Nog 4 dagen en dan gaat het Valencia Voetbalkamp officieel van start


Beste deelnemers,

Nog 4 dagen en dan gaat het Valencia Voetbalkamp officieel van start. Kunnen jullie net als wij ook niet meer wachten?

Voor het vierde jaar op rij komt het Valencia Voetbalkamp naar VV Haastrecht toe. Wij als organisatie hebben er weer alles aan gedaan om ook dit jaar een mooi voetbalkamp neer te zetten. Met de sponsoring van Coop Haastrecht en Topbloemen.nl beschikken we ook dit jaar weer over goed eten en drinken voor de lunch en beschikken we tevens over gezond en lekker fruit. Super bedankt voor deze sponsoring!

De laatste voorbereidingen zijn op dit moment in volle gang. Het eten, drinken en fruit wordt op dit moment geregeld en ook de kantine wordt met een looproute momenteel corona-proof gemaakt. En natuurlijk zijn de trainers momenteel de laatste puntjes op de ‘i’ aan het zetten voor een ongelooflijk mooi voetbalkamp.

Wij kijken uit naar jullie komst en tot donderdag!

Met sportieve groet,

Organisatie Valencia Voetbalkamp VV Haastrecht

Lejan, Ruud, Marjolein, Armand en Jasper