NIEUWE SPONSOR: DE PAUW CHINEES INDISCH RESTAURANT


De sponsorcommissie is om tafel gegaan met de huidige eigenaren van de Pauw Chinees Indisch Restaurant in Haastrecht. Zij wilden heel graag het bestaande contract continueren met VVH: De Pauw blijft bordsponsor! Dhr. Chen is samen met zijn vrouw de trotse eigenaar van de Pauw. Vol passie bereidt hij de meest smaakvolle Chinese en Indische gerechten, waarvan je kunt genieten in hun restaurant. Ook bestaat de mogelijkheid om de gerechten af te halen.

Vorige week zaterdag is de familie Chen op bezoek geweest bij onze vereniging, en zijn de contracten getekend. De sponsorcommissie & het bestuur dankt de familie Chen voor het vertrouwen in onze vereniging en wenst hen goede zaken!

Chinees Indisch Restaurant De Pauw

Hoogstraat 112 in Haastrecht

Tel: 0182-502825

www.chineesindischrestaurantdepauwhaastrecht.nl