NIEUWE SHIRTSPONSORS SELECTIE!


Bestbouw en Installatiebedrijf Mimpen hoefden niet lang na te denken over de vraag vanuit de Sponsorcommissie om shirtsponsor te worden van het 1e en 2e elftal en de A1. Enthousiast werd er een accoord gegeven op de voorstellen en de uitwerkingen van het logo op de kleding en de tassen. Op zondag 4 september tijdens de eerste thuiswedstrijd van het 1e elftal was het zover: de contracten werden op feestelijke wijze ondertekend door Johan en Wim van BestBouw, John van Installatiebedrijf Mimpen en Yolanda van Beek namens de Sponsorcommissie.
Voor Johan van den Berg en Wim van Straaten van Bestbouw is de naamsbekendheid van hun 28 man tellende bouwbedrijf in een grote regio erg belangrijk. Een driejarig contract met VVH zal deze naamsbekendheid zeker ondersteunen. Daarnaast telt ook de maatschappelijke betrokkenheid bij de plaatselijke voetbalvereniging een grote rol. Meer informatie over Bestbouw kunt u vinden op www.bestbouw.nl
Installatiebedrijf J.Mimpen is een Haastrechts familiebedrijf sinds 1923. Door het leveren van kwaliteit en een flinke dosis vakkennis kan Mimpen ingeschakeld worden voor de meest uitgebreide installaties. John Mimpen is erg tevreden met het uiteindelijke resultaat van het logo op de kleding en draagt VVH en in het bijzonder de selectiespelers een warm hart toe. Een driejarig contract is het mooie resultaat! Meer informatie over de diensten van Mimpen kunt u vinden op www.jmimpen.nl
Namens voetbalvereniging Haastrecht heten wij deze twee sponsoren welkom, bedanken hen hartelijk voor de shirtsponsorig en wensen wij ze zakelijk gezien veel succes toe!