NIEUWE BORDSPONSOR: A.MOLENAAR BERGAMBACHT!


Afgelopen maandag was het tekenmoment van het contract op locatie bij de sponsor in Bergambacht. Omgekeerde wereld: normaal ontvangen we de sponsors uiteraard op de eigen velden, maar in coronatijd is dit een betere optie. En met een “VVH taart” gaan echt alle deuren open!

Yolanda  tekende de contracten met Arno Molenaar, één van de eigenaren van dit mooie familiebedrijf. In de loop der jaren is A. Molenaar uitgegroeid tot een aannemer van formaat. Grootste succesfactoren hierin zijn de medewerkers met vakkennis in combinatie met goed onderhouden materiaal. Zo zijn ze in staat om snel te schakelen. Korte lijnen in communicatie met de medewerkers en klanten zijn hier duidelijke kenmerken van! Bij de divisie grond-, weg- en waterbouw kun je terecht voor: bestrating I bodemsanering I bouw- en woonrijp maken I cultuurtechnisch werk I grondwerk in woningbouw I rioolaanleg en -renovatie. Bij de divisie Zand en Grond kun je zand en grond bestellen. Het werkgebied is door de jaren heen fors uitgebreid waardoor zij in veel plaatsen ook het zand en grond leveren. Bestel makkelijk via de website: https://amolenaar.nl/zand-en-grond/online-bestellen/.

A.Molenaar Civiel B.V.

’t Hooge Zand 5

2861 EZ  Bergambacht

Tel: 0182-351861/info@amolenaar.nl

www.amolenaar.nl

Firma Molenaar: bedankt voor het ontvangst, jullie vertrouwen in VV Haastrecht en de sponsoring!

Namens sponsorcommissie en bestuur VVH