Meester Dennis nieuwe bordsponsor!


 

Zaterdag 25 september hebben Dennis van Duin namens Meester Dennis en Rik Nap namens de sponsorcommissie hun handtekening gezet onder een 3 -jarig sponsorcontract.              Dennis wilde graag sponsor worden met zijn bedrijf bij de club waar hij zelf jaren actief is geweest. In overleg met de sponsorcommissie is gekozen voor een XL sponsorbord op veld 3.

Namens het bestuur en de sponsorcommissie hartelijk dank hiervoor.

Dit is meester Dennis.

Meester Dennis staat voor het ontwikkelen van bruikbare, laagdrempelige en mooi vormgegeven digibordtools en applicaties. Zijn applicaties worden door leerkrachten bekeken en getest. Zij blijven met hun applicaties zo dicht mogelijk bij de leerlijnen van de SLO om kinderen optimaal te ondersteunen bij hun onderwijsleerproces.

Meester Dennis staat voor kwalitatieve, educatieve applicaties.

contact@meesterdennis.nl