Man of the Match bij VVH1


Vanaf dit seizoen wordt er bij de thuiswedstrijden van VVH1, een man of the match aangewezen.
Dit gebeurt door een aantal vaste supporters van het team. De speler die door de mannen wordt aangewezen krijgt een seizoenskaart van VVH( het hele jaar gesponsord door E.Versloot Lijmwerken), en een tegoedbon ter waarde van 25 euro. Deze bon wordt ter beschikking gesteld voor een deel door wat kleine sponsors en de lokale horeca uit Haastrecht.
U kunt denken aan Portofino, Huis de Hoek en Chinees restaurant de Pauw.
De eerste bonnen zijn al uitgereikt na de wedstrijd tegen GSV.
Dat was niet zo’n moeilijke keuze na de drie doelpunten van onze aanvoerder Stephan.
Hij kreeg buiten de seizoenskaart en een bon van Portofino.
A.s Zaterdag staat er buiten de seizoenskaart een bon van Huis de Hoek op het spel.