Leiders/trainers en wedstrijdkleding jeugd


Update :

JO12-2, JO8-1 en JO8-2 worden ook voorzien van sponsorshirts. Door levertijd kan het in de eerste weken even behelpen zijn met tenues. Voor alle teams geldt: ‘Neem zoveel mogelijk je eigen shirt mee!’

——————————————

De eerste teams zijn al begonnen met trainen, maar tegelijkertijd zijn er nog veel spelers en begeleiders op vakantie. Desondanks werkt de club toe naar hopelijk een mooi voetbaljaar. Ook als TC zijn we, samen met het bestuur, alweer in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Tijd voor een korte update.

Leiders en trainers jeugd, inclusief hulpvraag
Bij dit bericht vinden jullie een overzicht van de trainers en leiders voor de jeugdteams, zoals op dit moment bekend. Aan de begeleiding van JO7-JO10 wordt ook gewerkt, maar door vakanties volgt deze later deze maand.

Zoals jullie kunnen zien zijn er nog helpende handjes nodig, zowel bij trainingen als wedstrijden. Er zijn ook al mooie voorbeelden van roulatiesystemen, waarmee verschillende teams zijn geholpen. We doen dus zeker nog een beroep op ouders om op zaterdagen en trainingsdagen te ondersteunen. Teams hebben begeleiding nodig om wedstrijden door te kunnen laten gaan. Weet dat je uiteraard wordt ondersteund door andere vrijwilligers.

Kleding
Ook dit jaar hebben we weer diverse sponsoren voor teamkleding. Dit jaar hebben de volgende teams sponsorkleding:
Alleen shirts: JO17-1, JO17-2, JO15-1, JO13-1, JO13-2, JO12-1, JO11-1, JO10-1, JO10-2 en JO9-1, JO9-2.
Shirts en broekjes: JO19-1.

Kijk als speler (of ouder) dus goed of je zelf wellicht nog een shirt, broekje of sokken moet aanschaffen. De ervaring leert dat bij de eerste wedstrijden nog weleens spelers vergeten zijn te zorgen voor een shirt (of zich niet gerealiseerd hebben, dat een shirt te klein is geworden). Bestellen kan in de webshop op vvhaastrecht.nl. Doe dit tijdig om rekening te houden met levertijd.

Informatieavond
Tot slot, maar zeker niet het minst belangrijk: op vrijdag 27 augustus zijn de trainers/leiders van de jeugdteams van harte uitgenodigd op een extra informatieavond. Eind vorig seizoen is er al een informatieve middag geweest, waar de ‘geelzwarte lijn’ is toegelicht. Niet iedereen kon toen aanwezig zijn en wellicht zijn er in de afgelopen weken nog vragen naar boven gekomen. Om te zorgen dat iedereen vol enthousiasme kan starten aan het nieuwe seizoen is er daarom een extra mogelijkheid om informatie te halen en vragen te stellen:
19.15 – 20.00 uur JO8 t/m JO10
20.15 – 21.00 uur JO11 t/m JO13

Stuur ons svp een berichtje als je aanwezig bent: tc@vvhaastrecht.nl.

Op naar 2021/2022 met publiek en een geopende kantine.

De TC

JO11 JO12 JO13 JO15 JO17 MO17 JO19-1 JO19-2
Trainers maandag Trainers dinsdag Trainers dinsdag Trainers maandag Trainers dinsdag Trainers maandag Trainers maandag Trainers maandag
1. Steven Dijkman 1. Meindert Zwanenburg 1. Kelvin den Boer 1. Jan Willem Koorevaar 1. Kelvin Poot 1. Theo Aantjes 1. Wilco Aantjes 1. VACATURE
2. VACATURE 2. David Verhoef 2. Rick Verwoerd 2. Peter Straver 2. Melvin Dupper 2. Hans van Ledden 2. VACATURE
3. VACATURE 3. Jurgen den Boer 3. VACATURE 3. Roulatie 4 trainers
4. VACATURE
Trainers woensdag Trainers donderdag Trainers donderdag Trainers woensdag Trainers donderdag Trainers woensdag Trainers woensdag Trainers woensdag
1. Stephan Tabben 1. Meindert Zwanenburg 1. Kelvin den Boer 1. Gerbrand Straver 1. Kelvin Poot 1. Theo Aantjes 1. Wilco Aantjes 1. VACATURE
2. VACATURE 2. Roulatie 3 trainers 2. Rick Verwoerd 2. Joris Huisman 2. Melvin Dupper 2. Hans van Ledden 2. Mark van der Vlist 2. VACATURE
3. VACATURE 3. Peter van Dort 3. VACATURE 3. VACATURE
4. Roulatie 3 trainers
Leiders zaterdag Leiders zaterdag JO12-1 Leiders zaterdag JO13-1 Leiders zaterdag JO15-1 Leiders zaterdag JO17-1 Leiders zaterdag Leiders zaterdag Leiders zaterdag
1. Steven Dijkman 1. Meindert Zwanenburg 1. Kelvin den Boer 1. VACATURE 1. Kelvin Poot 1. Theo Aantjes 1. Wilco Aantjes 1. Frank Alles
2. VACATURE 2. Aad Roggeveen 2. Jurgen den Boer 2. VACATURE 2. Melvin Dupper 2. Hans van Ledden 2. Mark van der Vlist 2. René Alles (ass. scheids.)
3. Geert van der Linden (scheids) 3. Rik Verwoerd 3. Peter van Harmelen (ass. scheids.)
Leiders zaterdag JO12-2 Leiders zaterdag JO15-2 Leiders zaterdag JO17-2
1. Edwin Boer (thuis) Leiders zaterdag JO13-2 1. Joris Huisman 1. Pascal Jansen
2. VACATURE 1. Gert Dortland 2. Marcel Straver 2. Johan Bennis
3. VACATURE 2. Peter van Dort