Ken je het Valencia Voetbalkamp?


Een voetbalkamp geheel volgens de methodologie van de Spaanse topclub Valencia.
Dit jaar zijn ze alweer voor het 4e jaar neergestreken bij VV Haastrecht.

Lijkt het jou nou leuk om drie dagen te trainen geheel volgens deze methodologie? Hiermee geef je je voetbal skills een boost en bovendien maak je dan kans om een voetbaltrip te winnen naar Valencia waar je o.a. een wedstrijd van Valencia C.F. mag bijwonen en een training gaat bijwonen. Bovendien ontmoet je de selectie van deze mooie club en krijg je een rondleiding door het mythische voetbalstadion Mestalla.

Dus lijkt het jou leuk om je voetbal skills te verbeteren door met veel plezier te trainen volgens de methodologie van Valencia en kans te maken op een voetbaltrip naar Valencia, geef je dan snel op!!

Let op: er zijn nog slechts 10 plaatsen beschikbaar!