Keizo Miyagi nieuwe bronssponsor!


Zaterdag 25 september hebben Franky Paays namens Keizo Miyagi en Lejan Duran namens de sponsorcommissie hun handtekening gezet onder een 3 -jarig sponsorcontract. Franky is nu al een aantal seizoenen de verzorger van VVH, en zoals hij zelf zegt is VVH in zijn cluppie geworden. Dit was een goede reden voor hem en zijn vrouw Monique om met zijn bedrijf sponsor te worden van onze club.

Namens het bestuur en de sponsorcommissie willen wij Franky en Monique hier hartelijk voor bedanken!

 

Keizo Miyagi Massagetherapie

Keizo Miyagi Massagetherapie is een praktijk waar de mens centraal staat.

Ik werk vanuit mijn passie om de bewegende mens te helpen. Geen mens is gelijk, dus standaard massage aanbieden bij een blessure is hier niet aan de orde. U wordt uitgebreid gevraagd naar het soort klacht(en) en de oorzaak, om dan te bepalen welke techniek het best toegepast kan worden.

info@keizomiyagi.nl