Jong Haastrecht maakt kansen niet af


Sterk verjongd Haastrecht 2, ofwel Jong Haastrecht,  speelde zondag hun eerste competitiewedstrijd tegen het geroutineerde HBS (Houdt Braef Stant) 3. Vergelijken met eind vorig jaar is de helft van het team doorgeschoven naar 1 en is Mo weer aan bouwen aan nieuw team. 

 
Haastrecht kwam goed uit de startblokken en binnen 5 minuten lag de 1-0 erin. Nadat de bal allang achter de lijn was,  stak de grensjager zijn vlag omhoog, na divers commentaar van de spelers van HBS.
De scheidsrechter liep zich verleiden en keurde het doelpunt alsnog af.
Haastrecht kwam een paar keer voor doel, maar vizier stond niet oo scherp. Halverwege de 1e helft maakte HBS na een mooie combinatie de 0-1. Ondanks diverse mogelijkheden werd dit de ruststand.
Na rust hetzelfde beeld. Haastrecht meer balbezit en HBS scherp in de counter. Was wachten op de gelijkmaker, maar helaas nu ook geen ballen tussen de palen. Nadat HBS in de 80e minuut, via een strafschop,  de 0-2 had binnen geschoten was de wedstrijd gelopen. Na de 0-3, maakte Maik de 1-3. 
Volgende week de uitwedstrijd tegen Stompwijk.