JO8-1 en JO9-3 in het nieuw door ‪Topbloemen.nl‬


De teams lopen er weer keurig bij in de nieuwe tenues gesponsord door Topbloemen.nl

Bloemen bestellen doet u snel en eenvoudig bij Topbloemen.nl U zoekt een mooi boeket of bloemstuk waarna u de adresgegevens van de ontvanger invult. Zo kunt u diezelfde dag de bloemen nog laten bezorgen!

Via Topbloemen.nl kunt u als bedrijf of particulier rekenen op de beste service, veel bestelgemak en eventueel persoonlijk contact via hun klantenservice. Topbloemen beschikt over een eigen netwerk van ruim 500 aangesloten Topbloemisten. Hierdoor zijn zij in staat nog dezelfde dag in heel Nederland te bezorgen. De bij Topbloemen aangesloten bloemisten zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan de door hun gestelde eisen betreffende kwaliteit, service, snelheid en betrouwbaarheid. Uw opdrachten zijn in goede handen.

Robbert en Marjolein bedankt !

Namens Voetbal Vereniging Haastrecht en de sponsorcommissie.