JO13-2 naar ADO-VVV


De jongens van de jo13-2 keken er al weken naar uit. De wedstrijd ADO-VVV Venlo waar ze met het hele team heen mochten.

Voor de avond aanbrak moest er eerst nog gevoetbald worden tegen Schoonhoven jo13-2. Schoonhoven had een team die bijna allemaal een jaar ouder waren dan de Haastrechtse equipe. Deze wedstrijd werd zeer knap en verdiend met 3-1 gewonnen, waar 5-1 op zijn plaats was geweest. Door deze mooie overwinning zat de sfeer er voor de avond alvast goed in.

De jongens zeiden vooraf er een mooi feestje van te maken, en niks was minder waar. In de auto’s zag je al de hele tijd lachende gezichten, en in het stadion hield dit niet op. Gelukkig kregen de helden van jo13-2 veel doelpunten voorgeschoteld: 2-4.

Al met al dus een hele mooie zaterdag

Deze zaterdag kon nooit zo mooi worden zonder de hoofdmacht van Haastrecht!

Haastrecht 1 had aan het begin van het seizoen 20 wedstrijd kaarten gewonnen door knap tweede te worden op een toernooi bij Be Fair.

Edwin en alle spelers van het 1e ontzettend bedankt voor de onvergetelijke avond!

Met sportieve groeten,

De spelers van Haastrecht jo13-2