INSCHRIJVING VOOR DE TECHNIEK TRAININGEN OP ZONDAGS IS WEER OPEN!


Je kunt jezelf weer inschrijven voor de techniek trainingen die op zondags gegeven worden.

Het is een reeks van 10 trainingen en een mogelijkheid om 1 training in te halen als je deze hebt gemist. De trainingen zullen zondag 16 Aprilvan start gaan. De trainingen worden in 2 leeftijdscategorieën gegeven. 

De trainingen dragen bij aan een betere balbeheersing, je krijgt diverse tips mee waar je op kunt letten en er wordt altijd afgesloten met een partijtje. De kinderen die nu al deelnemen aan de trainingen groeien zichtbaar en zijn razend enthousiast!  

Wil je eerst even kijken hoe het er precies aan toe gaat, dan kan je altijd even komen kijken op zondag tussen 10:15 en 12:30 uur op de voetbal vereniging in Haastrecht.

Inschrijven kan via de website: www.voetbalmiddenholland.nl