Haastrecht- Nicolaas Boys 7-0


Het was zondag bij tijd en wijlen genieten op sportpark Wilgenoord. Haastrecht trad daar in de eerste wedstrijd om de districtsbeker aan tegen derde klasser Nicolaas Boys uit Nieuwveen.

Na een stroef eerste half uur maakte de formatie van Jack Harmsen gehakt van de bezoekers en wonnen met 7-0. Het zag er aanvankelijk niet naar uit dat Haastrecht een, qua scoreverloop, eenvoudige middag zou krijgen. De bezoekers uit Nieuwveen begonnen fel aan het duel en de Haastrechtse verdediging moest alle zeilen bijzetten om een snelle tegentreffer te voorkomen. Haastrecht rechtte de rug en kwam steeds vaker in de buurt van doelman Schouten. Na een klein half uur resulteerde dat in de eerste Haastrechtse treffer. De ongrijpbare Thijmen Raateland rondde een snelle uitval keurig af. Vervolgens kon het telraam uit de kast worden gehaald. Via doelpunten van Kelvin Poot, nogmaals Raateland en Lars Harmsen (2x) gingen de ploegen met een 5-0 stand rusten. Na de thee was het wederom Thijmen Raateland die het net wist te vinden. Het mooiste doelpunt van de middag kwam op naam van Niels Mulder. Met een fraaie lob wist hij doelman Schouten kansloos te laten.