Haastrecht 1 slecht uit de startblokken


Haastrecht 1 is zaterdag slecht uit de startblokken gekomen. 

Na 3 goede bekerduels starte Haastrecht vol vertrouwen het duel tegen Floreant. Vanaf het begin was duidelijk dat Floreant zich goed had voorbereid en Haastrecht direct vast ging zetten. Dit resulteerde in de 6e minuut al direct tot een doelpunt, die gelukkig voor VVH, wegens buitenspel werd afgekeurd. In deze fase was Floreant keer op keer gevaarlijk zonder dat ze scoorde, zelfs een “niet te missen” kans vlak voor rust werd voor leeg doel overgeschoten. Ook bij Haastrecht werd er halverwege de eerste helft een doelpunt afgekeurd na vermeend duwwerk van Stephan. 

De 2de helft was er een ander beeld. Het eerste kwartiertje was nog saai, maar daarna was het Haastrecht die diverse malen over links er doorheen brak. Helaas werden alle mogelijkheden slecht uitgespeeld, waardor de brilstand op het scorebord bleef. Het leek erop dat dit de eindstand zou worden totdat Floreant in de 89ste minuut een makkelijk gegeven penalty kreeg. Deze buitenkans weer feilloos benut. In blessuretijd maakte Floreant ook nog de 2-0, waarop de scheids de wedstrijd direct af floot.
Volgende week de thuiswedstrijd tegen GSV die met 3-3 gelijk speelde tegen Ammerstol.