Haastrecht 1 – Bernardus 1


Het eerste elftal speelde zaterdag zijn eerste wedstrijd voor de beker thuis tegen Bernardus. Ook een club die is de overgestap van de zondag naar de zaterdag voetbal maakte.

Vanaf minuut 1 was het prijs. Strakke voorzet van Robert werd handig binnen getikt door Thymen. Bernardus schoot in de 8e minuut een penalty binnen. Maar in de 11e minuut was het alweer 2-1. Nadat de 3-1 in de 20 minuut liep Haastrecht voor rust al uit naar 6-1. Doelpunten makers; Thymen, Stephan en Rogier.
Na rust 2 verse krachten Jari en Sem (JO19). En al vrij snel maakte Jari de 7-1 En nadat de 8-1 binnen was werd de wedstrijd uitgespeeld. Ook Junior Damian maakte zijn eerste minuten in de Hoofdmacht.
Na laatste fluitsignaal het welverdiende terrasje pakken. Een mooi begin van het nieuwe seizoen.