Geen training na vijf uur


De nieuwe corona regels hebben ook gevolgen voor onze voetbalclub.
We mogen niet meer trainen na 17.00 uur en ook niet in de kantine en de kleedkamer verblijven.
Voorlopig gaat de competitie nog wel door.

De KNVB beslist deze week of er komend weekend wedstrijden worden gespeeld.
Op wedstrijddagen moet je de QR-code (alleen voor boven de 18-jaar) laten zien bij de kantine en als je je wilt omkleden in de kleedkamer. Zoals jullie gemerkt hebben controleren we bij de ingang van de kantine.
Daar zoeken we nog steeds vrijwilligers voor.

Jaarvergadering
We waren van plan om de jaarvergadering eind dit jaar, samen met een gezellige kerstborrel, te houden. Gezien de situatie lijkt het ons verstandig om er even mee te wachten. We hopen dat we in januari alsnog een fysieke jaarvergadering kunnen houden waar we niet alleen verantwoording afleggen als bestuur (de stukken en de begroting moet worden goedgekeurd), maar waar we ook een nieuwe voorzitter kunnen kiezen.
We houden iedereen op de hoogte.

Het bestuur van de vvHaastrecht.