EN DE WINNAAR IS…….. 


De oproep een aantal maanden geleden via de website en facebook om een “lekker klinkende” naam te verzinnen voor de VVH mascotte heeft voor veel reuring gezorgd in Haastrecht! Dat heeft de sponsorcommissie geweten…. jong en oud stuurden de meest originele namen in! De sponsorcommissie had het er maar druk mee….. overleggen, nog eens alle inzendingen bekijken, voors en tegens afwegen, discussiëren… maar……. WE HEBBEN EEN WINNAAR!

En de naam is geworden….. tromgeroffel……WILLIE WILGENOORD! Deze naam heeft de sponsorcommissie 4 x voorbij zien komen, dus we hebben onder deze 4 inzendingen een loting gedaan en YENTE DEKKER is hierbij als winnaar uit de bus gekomen. Gefeliciteerd Yente! Naast eeuwige roem heb jij inmiddels de complete, gepersonaliseerde VVH outfit in ontvangst genomen tijdens de meet-and-greet met Willie Wilgenoord.

Yente, we willen je hartelijk danken voor je inspiratie en deelname. Uiteraard geldt dat voor alle inzenders!

Sponsorcommissie VVH