Dappie Haastrecht sponsort VVH op een wel heel creatieve & originele manier!


Zij recyclet oude voetbalshirts van VVH en maakt hier kussens en notitieborden van! Dat is dubbel verantwoord ondernemen. De kussens kosten € 15,- euro en het bord 22,50. De helft van deze bedragen sponsort Diana van Dappie aan VVH en krijgt onze vereniging op haar rekening gestort. Dus mocht u een leuk cadeautje willen geven aan iemand die groot fan is van VVH ga dan even langs deze leuke winkel! Ook heeft ze gele en zwarte handdoeken waar een naam op geborduurd kan worden: deze kosten 10 euro incl. borduren van de naam. Dappie heeft een groot assortiment in cadeaus voor iedere gelegenheid en de eigenaresse is zeer creatief met haar naaimachine, dus ook voor cadeaus op maat kun je in deze gezellige winkel terecht!

Giftshop Dappie, Hoogstraat 110 in Haastrecht. Geopend iedere donderdag, vrijdag en zaterdag van 09.00 – 17.00 uur.

Diana, dank voor je creativiteit en sponsoring! Het bestuur en de sponsorcommissie wenst je veel succes toe.