Dag 2 Valencia Voetbalkamp


En daar was dag 2 van het Valencia Voetbalkamp 2020. We begonnen de dag weer met het Valencia C.F. clublied, waarna elke groep weer in een circuit vorm de oefeningen gingen afwerken. Net als gisteren waren dit verschillende positiespelletjes, partijvormpjes en afrond oefeningen op de goal. Uiteraard wel iets complexer dan gisteren.

Tussen de middag hebben de kinderen weer genoten van een lekker broodje en van een lekker stukje fruit.

En net als gisteren viel het plezier weer op. Ondanks het toch wel droevige weer op het mooie Wilgenoord kon dit de lach niet drukken. Er is weer met veel inzet en enthousiasme gesport, wat wij als organisatie mooi vinden om te zien.

In de middag zijn er weer prijzen verdeeld voor op de prijs uitreiking van zaterdag, spannend!! 

En nogmaals naar de ouders: Super fijn dat jullie de RIVM richtlijnen zo goed oppakken. Dit vinden wij als organisatie fijn om te kunnen constateren. Laten we dit morgen (zaterdag) ook oppakken, gezien het feit dat het dan een stuk drukker wordt. Wij zullen morgen meer verspreid hygiëne pompjes neerzetten, maak hier gebruik van.

Morgen duurt de dag iets langer i.v.m. de prijsuitreikingen. Houd hier rekening mee!

Met sportieve groet, 

Organisatie Valencia Voetbalkamp VV Haastrecht