Dag 1 Valencia Voetbalkamp


Ja ja, we zijn van start gegaan. Het Valencia Voetbalkamp 2020 is dan eindelijk begonnen. Rond 9:30 klonk het startsein dat we gingen beginnen. Aan het begin van de dag kon je nog wat gespannen hoofdjes zien, maar toen de kinderen eenmaal begonnen waren met de oefeningen was de spanning gelijk weg.

En wat een leuke oefeningen hebben de kinderen vandaag gehad. Van positiespelletjes tot partijspelletjes en van afrond oefeningen tot oefeningen met een vrije voorzet. Hartstikke leuk en de kinderen zag je allemaal erg enthousiast meedoen. Leuk om te zien dat kinderen van zoveel verschillende verenigingen met elkaar plezier kunnen maken. Iets om trots op te zijn!

En we willen nog gelijk een compliment maken, zowel naar deelnemers als ook naar de ouders. Super fijn dat jullie je de hele dag houden aan de looproute in de kantine en aan de RIVM richtlijnen. Dit geeft ons als organisatie een glimlach op ons gezicht.

Dit was de dag update van de eerste dag van dit fantastische voetbalkamp, op dag twee en drie volgen er nog twee.

Voor een impressie klik op de volgende link voor het fotoalbum, deze zal elke dag uitgebreid worden met nieuwe foto’s.

https://flic.kr/s/aHsmPAELUm

Met sportieve groet,

Organisatie Valencia Voetbalkamp VV Haastrecht,

Ruud, Lejan, Armand, Marjolein en Jasper