D. Versluis Grond-, Weg- en Waterbouw nieuwe bordsponsor!


Zaterdag 26 oktober was het feest in Haastrecht! Een Stolwijkse sponsor maken we niet zo vaak mee. Davy Versluis van D. Versluis Grond, Weg- en Waterbouw durft het wel aan! Er hangen twee  borden van zijn bedrijf op een super opvallende plek naast de dug out. Afgelopen zaterdag na het aansnijden van de taart was het tekenmoment van de contracten. Davy tekende voor 3 jaar als bordsponsor. Davy kun je inschakelen voor alle voorkomende werkzaamheden rond uw huis of bedrijf. Denk bv. aan: straatwerk, binnen- en buiten rioleringswerkzaamheden, schuttingen plaatsen, erfafscheidingen maken, groenverzorging, beschoeiing plaatsen en tuinhuisjes en veranda’s maken en plaatsen. Een zeer veelzijdig bedrijf dus!

Versluis Grond-, Weg- en Waterbouw, Korenbloemstraat 58 Stolwijk. Tel: 06-28121018 / email: versluisdavy@gmail.com

Davy, we willen je hartelijk bedanken voor je sponsoring en wensen je veel succes!

Sponsorcommissie en bestuur VVH