Corona update (18-11-2021)


Vanaf 13 november 18:00 uur zijn nieuwe maatregelen omtrent het Coronavirus geldig waar wij als VVHaastrecht rekening mee moeten houden. Deze regels blijven voorlopig tot 4 december 2021 van kracht. VVHaastrecht volgt het beleid vanuit het RIVM en KNVB.

Wij vragen om jullie begrip. Er wordt veel van onze club, leden en vooral vrijwilligers gevraagd. Let op elkaar, geef ruimte en laten we het samen doen!

 • Alle amateurs, senioren en jeugdspelers, kunnen blijven voetballen, dit verandert niet. Dat is belangrijk want sporten heeft een positieve invloed op de gezondheid en weerstand.
 • Het Coronatoegangsbewijs (CTB) / QR-code is voor iedereen vanaf 18 jaar verplicht. Inclusief kantine, terras, kleedkamers en andere binnenvoorzieningen.
 • Er mag geen publiek aanwezig zijn bij wedstrijden en trainingen.
 • Houd 1,5 meter afstand.
 • De kleedkamers zijn open. Er kan gedoucht worden.
 • De kantine is op zaterdag en zondag open, met vaste zitplaats. Voor het afhalen van consumpties geldt geen verplichting tot een CTB, maar wel een mondkapje.
 • Personen die beroeps- of bedrijfsmatig werkzaamheden verrichten hebben gewoon toegang. Dit betekent dat vrijwilligers geen CTB / QR-code hoeven te laten zien op het moment dat zij een functie voor onze club beoefenen. Denk hierbij aan trainers, coaches, leiders, mensen van het onderhoud en arbitrage.
 • Voor ouders en begeleiders die spelers naar en van uit-wedstrijden rijden en met verschillende huishoudens in dezelfde auto zitten, geldt dat zij onderling afstemming vinden over het dragen van een mondkapje.
 • Het aantal rijders: in z’n algemeenheid roepen wij op om het aantal rijdouders tot een minimum te beperkten maar er zijn geen aantallen vastgesteld.

Algemeen:

 • Heb je Corona gerelateerde klachten? Blijf thuis en laat je testen bij de GGD. Ook als je al gevaccineerd bent.
 • Bij een positieve test: blijf thuis en vermijd contact met anderen, ook als zij gevaccineerd zijn.
 • Was vaak en goed je handen.
 • Hoest en nies in je elleboog.
 • Zorg voor voldoende frisse lucht en ventilatie in binnenruimtes.
 • Ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen.

Met vriendelijke en sportieve groet,
Het bestuur van VVH