Controle in kantine


Nu het weer slechter wordt en het niet altijd een pretje is om buiten koffie of iets anders op te drinken, kunnen we weer in de kantine zitten. Maar dat mag alleen als je een corona app hebt, waarop staat dat je gevaccineerd bent of een test waaruit blijkt dat je geen corona hebt.
De voetbalvereniging Haastrecht volgt wat dat betreft de landelijke regels die overal gelden. Drankje bestellen en buiten opdrinken dat mag altijd, maar wie binnen wil zitten moet een bewijs kunnen laten zien.
Het is allemaal vrij simpel. Zet de telefoon aan, en onze vrijwilligers kunnen dan zien of er een groen scherm verschijnt. Groen is goed en dan mag je gewoon naar binnen; er gelden geen verdere beperkingen.
We hopen op uw begrip en medewerking en wensen iedereen veel voetbalplezier komend weekend.

Het bestuur van de vvHaastrecht