Bos en Water FIFA toernooi


Drukwerk

Op 28 april organiseren we de 1e editie van het Bos en Water FIFA toernooi bij Voetbal Vereniging Haastrecht. Dit toernooi is voor de C, B en A jeugd.

We spelen dit FIFA Toernooi op de Playstation 4. Tijdens het FIFA Toernooi wordt 2:2 gespeeld, dus zorg dat jij en je teamgenoot ingespeeld zijn op elkaar. Voordat we starten met het toernooi, krijgt iedereen een speelnummer. Via de loting wordt je ingedeeld op het scorebord. Vervolgens barst de strijd los! Eindig je bij de eerste twee. Dan mag je deelnemen aan de finalewedstrijden. Als een echte FIFA koning moet je dan de zenuwen in bedwang houden, om uiteindelijk de winnaar te worden.

Veel succes en meld je snel aan via:

http://dutchgamemasters.nl/inschrijven-19-maart-v-v-haastrecht/

Vermeld je naam, leeftijd en je speelmaat.