Alle teams ingeschreven voor de Regio Cup


Voor de amateurteams (jeugd en senioren) wordt de reguliere competitie dit seizoen niet meer hervat. Dat is voor de club, de teams en jullie als spelers natuurlijk enorm jammer. We missen allemaal echte wedstrijden of de mogelijkheid om te kunnen trainen. De KNVB (h)erkent dit en daarom wordt er, zodra de overheid toestemming geeft, gestart met de Regio Cup: kleinschalige en regionale toernooien voor amateurverenigingen, met minder lange reisafstanden en de kans op lokale derby’s. Onze club is blij met de kans om weer te kunnen voetballen, liefst met een 3e helft in de kantine. Alle teams zijn ingeschreven voor deze alternatieve competitie in de maanden mei en juni. We hopen iedereen dan weer op het veld te zien, dus reserveer die weekenden vast in de agenda! Meer informatie is te vinden op www.knvb.nl/regiocup.